Srdce z kovu

24. listopadu 2016 v 20:00 | Patt
To co k Tobě citím mě táhne k zemi .. nemohu se nadechnout je mi úzko a mám děsný strach. Bojím se toho ,že když něco udělám všechno zničím .. pokud vlastně vůbec něco je .. Náš příběh je velmi neobyčejny ale pro někoho naprosto všední.. Potkala jsem Tě když jsem potřebovala rozveselit ale stále byla uprostřed černobílého vztahu. Ty jsi přišel jako hvězda, která mi najednou vdechla život, měla jsem radost, úsměv a cítila jsem tep svého srdce. Povídali jsme si každý den každou minutu kdy jsme mohli, naše nenápadné pohledy přes mistnost, nenápadná otření našich těl a něžné doteky mi přinášeli neuvěřitelné pocity nejen po těle ale i po duši. Chtěla jsem víc dokud jsem si neuvědomila, že Ti vlastně sebe dát nemohu zapomněla jsem doslova na tu druhou osobu, která se mnou sdílí jeden dům, pokoj i postel.. Nechtěla jsem na to myslet a přála jsem si aby byla jen naše bublina radosti a potěšení z toho druhého. Tolik energie a síly jsem chtěla cítit už avěky.. tu bolest, která tam byla v tom druhém partnerství jsem chtěla vypustit a zničit .. zmrazit apomenout.. Proč nemůžeme zapomenout proč prostě nejde zmáčknoout knoflík..
To, že Tě Miluji jsem si uvědomila až moc pozdě až když jsem už to něco mezi námi přetrhla.. bolí mě to a chtěla bych vrátit ty okamžiky touhy a něhy..
Citím a vidím jak se máš k jiné a já se potápím .. nemám kotvu ani lano, které by mě vytáhlo z vody mám jen své srdce, srdce z kovu, teré mě táhne na dno dokud mi nedojde kyslík...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | 10. prosince 2016 v 11:49 | Reagovat

Zajímavé .. je to plné citu  .. člověk má nutkání toho kdo to psal obejmout

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama