Leden 2017

Zaslepená vášeň

21. ledna 2017 v 15:13 | Patt
Byla jsem očarovaná jeho myšlenkou, hlasem, toužila jsem se dozvědět více .. asi po 10 minutách jsem si všimla kde jsem a co vlastně dělám... Stála jsem u metra s mužem v hábitu velmi pěkné hnědé kožené barvy, jeho silný hlas, jemné ruce a jasně modré oči mě přitahovaly.
Chtěla jsem znát jeho pravdu, o čem vlastně mluví, jaký názor zastává a k čemu potřebuje mou přítomnost.
Jak je možné, že jsem ho zaujala zrovna já, čím víc jsem nad tím přemýšlela, říkala jsem si ten člověk si mě nevybral jen tak jsem vyvolená, on si mě vybral a já bych měla zastávat jeho názor na tento problém.
Bylo už moc hodin, a tak jsem se s ním rozloučila a řekla, že už bohužel musím jít, ale budu přemýšlet o jeho nabídce a jeho myšlence a co ho k tomu vede. Dal mi knihu a řekl, Budu tu i zítra". s těmito slovy jsme se rozloučili.

V noci jsem se probudila a jediné co jsem si ze snu pamatovala byly jeho oči a hlas, přidej se k nám, potřebuji Tě jsi pro mě velmi důležitá. Ty jsi vyvolená.

Vstávala jsem celá zmatená a musela ho vidět, sakra musím do práci teď tam nebude to nestihnu.
Po dlouhém pracovním dni jsem se vydala na stejné místo jako včera. Byl tam stál tam ve stejné póze s úsměvem se svýma očima a s knihami v košíku. Jeho oči mě zachytily hned v počátku a mně po zádech přeběhl mráz.
Chtěla jsem ho věděla jsem, že musím jeho mít a, že udělám vše co mi řekne.
Jeho potřebuji k životu on je má cesta, moje krédo.
At už propagoval cokoli chtěla jsem s ním, a tak jsem se přiblížila s myšlenkou, že cokoli bude chtít udělám, provedu.

Přivítal mě a čekal co mu povím, a tak jsem začala, myslím na Vás celý den i noc, chtěla bych jít vaší cestou, tou nejkrásnější, cestou lásky s Vámi".
S temným výrazem se usmál a byl nadšen, podal mi letáky a knihy.
Co naplat, že jsem rozdávala a propagovala infanticidu, pokud tomu věřil, že to tak má být já také a bude nás stovky. Mohla jsem být s ním a pod jeho nadvládou, po ničem víc jsem netoužila s ním bude život krásný.