Červen 2017

MY

20. června 2017 v 21:34 | patt
Stmívá se a já myslím na Tebe… dívám se na tu velikou prázdnou postel a vzpomínám a představuji si jak bylo krásné Tě v ní mít. Moci položit knihu, počítač a jít si k Tobě lehnout nechat se obejmout a slyšet od Tebe slova ,, Miluji Tě a všechno bude dobré, sladké sny kotě!" Tak moc mi chybí slyšet Tvůj hlas, tvé objetí a dotek, kterým si mi dokazoval, že jsem pro Tebe nějakým záhadným způsobem důležitá a že Ti na mě záleží. Postel je prázdná nad ní je veliký nápis MEMORIES a spousty našich fotek kdy jsme byly šťastní a užívali si společných chvil.
Piju čaj sedím na druhém konci pokoje a vůbec se mi nechce spát i přestože jsem spolykala dostatek prášku na spaní , mám ještě energie na rozdávání a pitom mi jí strašně chybí.
Kolem mě se pomalu rozprostírá tma a já toužím po tom aby si mi napsal, přijel za mnou a lehl si vedle mě, nemusel by si se ani dotknout stačila by mi jen tvoje energie v pokoji.
Milý světe chápu, že někdy musíme projít hodně zkoušek abychom dostali opravdu to co chceme a potřebujeme a po čem z celého srdce toužíme, ale prosím Tě vrať mi tu osobu, která mi dokáže rozsvítit každý den, která mě obejme když to nejvíc potřebuji, která pro mě má pochopení a umí mě podpořit, tu osobu s tak velikou náručí, že se do ní mohu celá schovat a budu v bezpečí.
Kdyby si náhodou někdy tyto řádky četl.. prosím odpust mi a přijď za mnou. Toužím po Tobě, po naší společné lásce po objetí a radosti, kterou si umíme dávat a já to vím.
Znám pocit samoty a neříkám, že není fajn být sám ale občas a skoro ve většině času chc i s Tebou sdílet mé myšlenky nápady a zážitky, jsem plná dojmů a radosti. Avšak chybí mi jedna část, abych mohla být zase celá.. ta druhá část mne se schovává někde na temné straně síly a já jí prosím aby našla světlo a šla za mnou na tu správnou.
Jsme tým …
Milý světe podruhé.. věřím, věřím nejen v sebe v nás a v sílu nad námi, která ví co dělá a vede nás správným směrem, a proto oznamuji. Že se nevzdám .. až do poslední chvíle kdy to bude možné budu stát při Tobě a budu si přát Tě mít zase po svém boku ..
Abychom opět mohli být šťastní a mohli nechat minulost minulostí …