Říjen 2017

Zmiz

28. října 2017 v 18:27 | Patt


zmiz! nemluv přestaň .... ' už to nechci .. odejdi .. tak moc se bojím tak rychle jsem v životě neběžela.
Mizeli za mnou domy, ulice .. byla noc já a strach , strach z opuštění z bolesti křivdy a z toho nejhoršího.. dívat se na to každé ráno je jako za trest bojím se že jednou se mi pomstí, sice se usmívá ale kdo ví co je uvnitř ani ten nejpřesnější rentgen mi nepoví co se všechno může stát když to nechám zajít tak daleko .. Vypadni odsud .. nechci Tě ,
nemohu se na Tebe dívat .
Prčo to nejde.
. proč se tak bojím stín je mi v patách a já se nemohu už ráno podívat do zrcadla .. musím to skončit.. strach sílí .. a až se zítra ráno probudím už se bát nebudu .. nebudu se bát sama sebe .. protože už nebudu žít ..
Nemohu žít sama se sebou.
až mě ohlodají krysy ..
a spálí na popel konečně budu mít klid .

Klid sama od sebe

Miluji jeho

19. října 2017 v 18:47 | Patt
Milý M.
je toho hodně co jsme za poslední dny zažili a ano mám strach že když udělám tenhle krok přijdu o všechno ..
Přemýšlím zda se to dá nějak zvrátit zastavit čas či se otočit a začít od znova... ale nejde to . Jsem citlivý člověk a dost nerozhodný ..
Vůbec si nejsem jistá svým rozhodnutím vím však že pokud jemu ještě nedám šanci budu si to vyčítat.
Ano možná budu nešťastná ale možná šťastná .. ano možná se vracím do vyznačených kolejí ale mám tu touhu a vášeň .. pokračovat s ním .. bojím se Tě odmítnout .. a přijít o Tebe jako o kamaráda a skvělého milence (co si budeme nalhávat bylo dost chvil kdy jsme myslela že odletím štěstím) Avšak tohle je vše pouze tělesná touha .. a já s Tebou o některých věcech neumím mluvit a mám pocit že asi ani nechci ..
Mám Tě ráda a právě proto Tě musím opustit .. abych neudělala další hloupost ..
Abych se podívala pravdě do očí.
Ty jsi pro mě byl vzrušení povyražení chvilková záplata .. a omlouvám se že jsem to nechala zajít až tak moc daleko .. strašně mě to mrzí .. a nechci aby Tě to bolelo ..
Tak moc bych si přála se rozdvojit a jednou částí zůstat u Tebe ..

odpust mi .. Miluji H.