Březen 2018

Který druh Vám vyhovuje :-)

5. března 2018 v 22:38 | Patt
Znám dva druhy mužů, kteří Vám říkají že jste krásná a,, jste krásná"
Ten první druh vám to jen tak neříká, když Vám to řekne tak se Vám i jemu na tváři objeví úsměv, rozkvetete, je Vám teplo a cítíte se tak jak by to mělo být. Neříká to za žádnou záminkou pro vlastní uspokojení, říká Vám, že jste krásná, protože opravdu jste, a protože si to zasloužíte. Ten hřejivý pocit Vám to dodá vždy když to poví. Tento první druh ovšem to jen neříká on to i dělá... dívá se na vás s tím milujícím výrazem a touží po Vás neustále ... dělá náznaky jako malý kluk a chce se k Vám dostat blíž a blíž… Pozoruje Vás při sprchování a užívá si každého vašeho pohybu, dívá se na Vás když cvičíte a říká,, můžu si to nahrát ?? abych na to nikdy nezapomněl ? Dáváte najevo celým svým tělem svou osobou a v malých krásných náznacích a vy ho chcete mít stále u sebe. Co když ale tento první druh má jednu chybu ... na veřejných místech se za něj trochu stydíte ... chodí neupravený … nedbá o sebe tak jako vy??

Zatím co druhý druh, je krásný urostlý, cílevědomý a optimistický ... ale říká vám,, že jste krásná" (jo si ) a tím to tak nějak končí.. při milování vám to povídá ale proto aby měl spíš klid a užil si pro sebe. Při tom, když vás může pozorovat nahou se dívá do telefonu a s láskou se na vás nedívá. Ale oproti prvnímu druhu v něm máte jistotu a zázemí. Věší touhu po zlepšování se, protože u toho prvního mu to bude stačit stačí se udržovat. Druhý vám dává pocit klidu a větší komunikační náklonost ... ráno vstává brzy a žije ... první prospí půlku dne.

Nevím, zda jsem sama, ale je těžké zvolit toho s kým chceme být.
Možná jsme náročné my ženy ... tím že nevíme co přesně chceme.

Málem jsem zapomněla existuje i třetí druh muže a to ten co vám to že jste nebo,, jste" krásná vůbec neřekne .. ale takové si vybíráme.

Dobrou noc … 😉