Anděl

18. srpna 2018 v 1:57 | Patt
chci tě ... chci tě citit tak jako tehdy když si mě objímal poprvé . Když jsem zabořila své prdty do tvých jemných krátkých vlasů, a ty si celý voněl po vanilce.
Ta vůně se rozléhala celým pokojem a já se tě nemohla nabažit. neměla jsem Tě dost ..
ukaž se... ukaž se mi jsem tady pro tebe stojím mám rotažené ruce a čekám ... čekám na Tebe na ten něžný dotek kterým mě dokážeš tak omámit. dotek kterého nemám nikdy dost a mám pocit že bych se v tobě mohla rozplynout.. no tak .. pojď ... pojď ke mě blíž . líbej mě po celm těle od hlavy k patě.. pojď sem a dotýkej se mě libej mě a miluj se se mnou jako kdyby to mělo být naposledy. Jako kdyby si věděl, že zítra tady už nebudeme stát .


a ty si přišel.. nečekala jsem to . už tak dlouho jsem Tě neviděla . Když jsem byla malá objevoval si se vždycky aby si mě rozesmál, Potom jsem měla ppocit že porušujeme jakýsi zákon mezi nebem a zemí . Ale Ty si i přes to vždycky přišel a já s Tebou zažívala dny plné radosti a naplnění. Noci plné touhy a vášně o kterých by se mi mohlo jen zdát ..

Miluji Tě .. když si tohle vyslovil myslela jsem že se čas zastavil.. že všichni kolem nás přestali dýchat .. je vůbec možné aby Anděl miloval člověka.
A pokud se milujeme s andělem je to hřích ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sugr Sugr | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 19:26 | Reagovat

Není to hřích, je to Božííí! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama